- -28,12 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Hota decorativa Hausberg HB-1260AB
- Putere: 190W
- Alimentare: 220 / 240V, 50Hz
- Control: mecanic/butoane
- Construcție din otel inoxidabil
- Nivel de zgomot: 56 dBA
- 3 viteze
- Iluminare cu halogen
- Debit maxim de aer: 650 m³/h
- Clasa de eficienta energetica: A
- 1 filtru din aluminiu lavabil intr-o cutie
- 1 motor
- Latime: 60 cm
- Diametru ventilator: 120 mm
Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 190 W |
| Trepte putere | 3 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Nivel zgomot | 56 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 650 m³/h |
| Tip filtru | Spălat |
| Culoare | Alb |
| Numar filtre | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Metoda de ventilare | De ieșire |
| Material filtru | Aluminiu |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Latime | 60 cm |