- -5,11 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 190 W |
| Nivel zgomot | 48 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 460 m³/h |
| Numar motoare | 2 |
| Tip filtru | Spălat |
| Culoare | Argintiu |
| Tip lumina | Halogen |
| Functii | Iluminat |
| Design | Convenţional |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Metoda de ventilare | De ieșire |
| Material filtru | Aluminiu |
| Eficienta energetica | Clasa B |
| Latime | 60 cm |