- -32,72 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Culoare | Bej |
| Material | Polar |
| Functii | Incalzi |
| Zona corporala | Corp, Picioarele, Gât, Înapoi, Cap, Arme, Cot |
| Destinat pentru | Încălzire |
| Putere | 120 W |
| Tip alimentare | Reţea |
| Trepte temperatura | 5 |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 160 cm |