- -5,62 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилни чанти |
|
| Culoare | Alb, Albastru |
| Material | Polipropilenă |
| Caracteristici cheie | Mâner ergonomic |
| Tip | Electric |
| Tip produs | Frigider |
| Funcții | Răcire |
| Înălţime | 39 cm |
| Lăţime | 39 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Capacitate | 18 L |
| Număr | 1 |
| Спорт | Къмпинг |
| Tensiunea de alimentare | 12 V |