- -15,80 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Хладилни чанти |
|
| Culoare | Alb, Albastru |
| Material de izolare | Poliuretan |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Frigider |
| Înălţime | 31 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Lungime | 37 cm |
| Greutate | 4.6 Kg |
| Capacitate | 38 l |
| Спорт | Риболов, Къмпинг, Плуване |