- -43,96 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Хладилни чанти |
|
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | Plastic |
| Caracteristici cheie | Mâner |
| Tip | Electric |
| Tip produs | Frigider |
| Funcții | Răcire, Incalzi |
| Înălţime | 41 cm |
| Lăţime | 55.5 cm |
| Lungime | 39 cm |
| Greutate | 6.9 Kg |
| Capacitate | 40 l |
| Спорт | Риболов, Къмпинг, Плуване, Лов |
| Putere | 58 W |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Garanție | 24 месеца |