Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилни чанти |
|
| Culoare | Verde |
| Material de izolare | PEVA |
| Caracteristici cheie | Mâner, Impermeabil, Curățarea ușoară |
| Tip produs | Frigider |
| Înălţime | 31 cm |
| Lăţime | 15.5 cm |
| Lungime | 33.5 cm |
| Greutate | 0.141 Kg |
| Capacitate | 6.7 l |
| Număr | 1 |
| Спорт | Риболов, Къмпинг, Лов |