- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилни чанти |
|
| Culoare | Albastru |
| Material de izolare | Poliuretan |
| Material | Polipropilenă |
| Caracteristici cheie | Mâner, Suport de accesorii |
| Tip produs | Frigider |
| Funcții | Răcire |
| Înălţime | 43.5 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Lungime | 32 cm |
| Capacitate | 45 l |
| Număr | 1 |
| Спорт | Риболов, Къмпинг, Плуване |