- -23,01 €
- Stoc epuizat

Lenjerie de pat Beverly Hills Polo Club 176BHP2103
- Material: 100% bumbac
- Husa pilota: 160 x 220 cm.
- Foaie: 160 x 240 cm.
- Față de pernă: 50 x 70 cm (1 buc.)
- Ranforce (144 fire / cm2)
- Culoare: Albastru închis/Alb/Verde
- Greutate: 1.864 kg
Instructiuni de curatare:
- Spalare la (°C): 30
- Călcare la (° C): 110
- Foloseste inalbitor: nu
- Poate fi uscat în tavă: nu
- Curățare profesională: da
- Contracția țesutului: nu
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Lenjerie de pat Beverly Hills Polo Club 176BHP2103
- Material: 100% bumbac
- Husa pilota: 160 x 220 cm.
- Foaie: 160 x 240 cm.
- Față de pernă: 50 x 70 cm (1 buc.)
- Ranforce (144 fire / cm2)
- Culoare: Albastru închis/Alb/Verde
- Greutate: 1.864 kg
Instructiuni de curatare:
- Spalare la (°C): 30
- Călcare la (° C): 110
- Foloseste inalbitor: nu
- Poate fi uscat în tavă: nu
- Curățare profesională: da
- Contracția țesutului: nu
Fisa tehnica
Спално бельо |
|
| Tip produs | Set |
| Material | 100% Bumbac |
| Imprimare | Imprimare |
| Culoare | Alb, Albastru |
| Numar de piese / set | 324 мм, 970 x 563 x 80.5 - 0 мм, 1227.8 x 705.6 x 58 - 0 мм, 1115.6 x 644.7 x 81.6 - 0 мм |
| Dimensiunile foilor | 160x240 cm |
| Dimensiuni husă pilota | 160x220 cm |
| Dimensiunile carcasei | Multicolor, 50x70 cm |
| Greutatea pachetului | Clear Motion Engine Dinamic, 1.8 Kg |
| Grade de spălare | Sleep Timer, XR OLED Motion |