- -12,78 €
- Stoc epuizat

Lenjerie de pat Beverly Hills Polo Club 176BHP2238
- Material: 100% bumbac
- Husa pilota: 200 x 220 cm.
- Foaie: 240 x 260 cm.
- Față de pernă: 50 x 70 cm (2 buc.)
- Ranforce (144 fire / cm2)
- Culoare: Albastru / Alb / Gri
- Greutate: 1.800 kg
Instructiuni de curatare:
- Spalare la (°C): 30
- Călcare la (° C): 110
- Foloseste inalbitor: nu
- Poate fi uscat în tavă: nu
- Curățare profesională: da
- Contracția țesutului: nu
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Lenjerie de pat Beverly Hills Polo Club 176BHP2238
- Material: 100% bumbac
- Husa pilota: 200 x 220 cm.
- Foaie: 240 x 260 cm.
- Față de pernă: 50 x 70 cm (2 buc.)
- Ranforce (144 fire / cm2)
- Culoare: Albastru / Alb / Gri
- Greutate: 1.800 kg
Instructiuni de curatare:
- Spalare la (°C): 30
- Călcare la (° C): 110
- Foloseste inalbitor: nu
- Poate fi uscat în tavă: nu
- Curățare profesională: da
- Contracția țesutului: nu
Fisa tehnica
Спално бельо |
|
| Tip produs | Set |
| Material | 100% Bumbac |
| Numar de piese / set | Negru/Albastru, Alb negru |
| Dimensiunile foilor | 260x240 cm |
| Dimensiuni husă pilota | Negru / verde, 200x220 cm |
| Dimensiunile carcasei | Multicolor, 50x70 cm |
| Greutatea pachetului | Clear Motion Engine Dinamic, 1.8 Kg |
| Grade de spălare | Sleep Timer, XR OLED Motion |