- -25,56 €
- Stoc epuizat

Lenjerie de pat Beverly Hills Polo Club 176BHP2211
- Material: 100% bumbac
- Husa pilota: 200 x 220 cm.
- Foaie: 240 x 260 cm.
- Față de pernă: 50 x 70 cm (2 buc.)
- Ranforce (144 fire / cm2)
- Culoare: Roșu / Alb / Albastru închis / Gri
- Greutate: 1.800 kg
Instructiuni de curatare:
- Spalare la (°C): 30
- Călcare la (° C): 110
- Foloseste inalbitor: nu
- Poate fi uscat în tavă: nu
- Curățare profesională: da
- Contracția țesutului: nu
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Lenjerie de pat Beverly Hills Polo Club 176BHP2211
- Material: 100% bumbac
- Husa pilota: 200 x 220 cm.
- Foaie: 240 x 260 cm.
- Față de pernă: 50 x 70 cm (2 buc.)
- Ranforce (144 fire / cm2)
- Culoare: Roșu / Alb / Albastru închis / Gri
- Greutate: 1.800 kg
Instructiuni de curatare:
- Spalare la (°C): 30
- Călcare la (° C): 110
- Foloseste inalbitor: nu
- Poate fi uscat în tavă: nu
- Curățare profesională: da
- Contracția țesutului: nu
Fisa tehnica
Спално бельо |
|
| Tip produs | Set |
| Material | 100% Bumbac |
| Imprimare | Imprimare |
| Culoare | Alb, Albastru |
| Dimensiunile foilor | 240x260 cm |
| Dimensiuni husă pilota | Negru / verde, 200x220 cm |
| Dimensiunile carcasei | Multicolor, 50x70 cm |
| Greutatea pachetului | Clear Motion Engine Dinamic, 1.8 Kg |