- -4,09 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Спално бельо |
|
| Tip produs | Set |
| Material | Bumbac, Poliester |
| Imprimare | Fără tipărire |
| Culoare | Negru |
| Tip de prindere | Plic, Butoane |
| Numar de piese / set | 4 |
| Dimensiunile foilor | 220 x 240 cm |
| Dimensiuni husă pilota | 200 x 220 cm |
| Dimensiunile carcasei | 50 x 70 cm |
| Grade de spălare | 30C |
| Pentru | 2 persoane |