- -6,14 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Спално бельо |
|
| Tip produs | Set |
| Material | 100% Bumbac |
| Imprimare | Imprimare |
| Culoare | Gri, Rosu |
| Tip de prindere | Plic, Butoane |
| Numar de piese / set | 4 |
| Dimensiunile foilor | 160 x 200 + 30 cm |
| Dimensiuni husă pilota | 200 x 220 cm |
| Dimensiunile carcasei | 50 x 70 cm |
| Grade de spălare | 40C |
| Pentru | 2 persoane |