- -6,65 €
- Stoc epuizat

Lampa de birou Esperanza ELD109R
Bratul flexibil va permite sa reglati lampa in orice unghi. Lampa poate fi instalata cu becuri LED cu baza E27 si o putere de pana la 12W.
CARACTERISTICI
- Brat flexibil
- Dimensiuni: Inaltime: 31 cm, Latime: 12,5 cm
- Buton de pornire si oprire
- Tip soclu: E27
- Puterea becului: GLS, CFL - max 25W
- Becuri LED - max15W
- Tensiune de alimentare: 220-240V, 50 Hz
- Lungimea cablului de alimentare: 1,2 m
- Greutate: 0.500 Kg
- Culoare: albastru
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Lampa de birou Esperanza ELD109R
Bratul flexibil va permite sa reglati lampa in orice unghi. Lampa poate fi instalata cu becuri LED cu baza E27 si o putere de pana la 12W.
CARACTERISTICI
- Brat flexibil
- Dimensiuni: Inaltime: 31 cm, Latime: 12,5 cm
- Buton de pornire si oprire
- Tip soclu: E27
- Puterea becului: GLS, CFL - max 25W
- Becuri LED - max15W
- Tensiune de alimentare: 220-240V, 50 Hz
- Lungimea cablului de alimentare: 1,2 m
- Greutate: 0.500 Kg
- Culoare: albastru
Fisa tehnica
Лампи |
|
| Culoare | Albastru deschis |
| Tip produs | Lampă, Lumina de noapte |
| Stil | Clasic |
| Destinate pentru | Dormitor, Birou, Pepinieră |
| Tipul de montare | Pentru o noptieră, Birou |
| Alimentare | La reţea |
| Tipul cheii | Clasic |
| Tipul becului | LED |
| Putere | 25 W |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Tip soclu | E27 |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Înălţime | 31 cm |
| Lăţime | 12.5 cm |
| Greutate | 0.500 Kg |