- -10,23 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Лампи |
|
| Tip produs | Lampă |
| Material | Metal |
| Alimentare | La reţea |
| Tipul becului | Ultraviolet |
| Putere | 30 W |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Tip soclu | E27 |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Înălţime | 0 cm |
| Lăţime | 50.5 cm |
| Garanție | 24 luni |