- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Лампи |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lampă |
| Material | Metal |
| Alimentare | La reţea |
| Tipul becului | Ultraviolet |
| Putere | 36 W |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Lăţime | 66 cm |
| Garanție | 24 luni |