- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Лампи |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lampă |
| Tipul becului | LED |
| Putere | 24 W |
| Flux luminos | 612 lm |
| Numărul de surse de lumină | 108 |
| Lăţime | 16.5 cm |
| Lungime | 7.9 cm |
| Garanție | 24 luni |