- Stoc epuizat
Капацитет 8 кг (сухо пране)
Електронен дисплей
16 програми
Центрофуга: 0-1400 об./мин.
Енергиен клас: D
Регулируем термостат
Бързи програми: 15/60 мин
ЕКО програма 40-60°C
Опции: предпране, отложен старт
Специални програми: ризи, смесени, цветни, вълнени платове
Защита от прегряване
Заключване за деца
Барабан от неръждаема стомана
Обем на резервоара 51 литра
Брутни размери: 641 x 577 x 881 мм
Нетни размери: 597 x 497 x 845 мм
Тегло бруто 64,7 кг
Собствено тегло 63,7 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 8 Kg |
| Viteza de rotație | 1400 rpm |
| Deschiderea trapei | Stânga |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 54 dB |
| Clasa energetică | D |
| Consumul anual de energie | 173 kWh |
| Eficiența spălării | Clasa D |
| Programe de spălare | Bumbac |
| Numărul de programe de spălare | 16 |
| Adâncime | 60 cm |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |