- -32,17 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Capacitate de încărcare | 7 Kg |
| Viteza de rotație | 1200 rpm |
| Deschiderea trapei | Stânga |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 76 dB |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 58 dB |
| Clasa energetică | Clasa energetica E din gama A pana la G |
| Consumul anual de energie | 174 kWh |
| Eficiența spălării | Clasa A |
| Funcții de protecție | Oprirea automată |
| Tehnologii | SterilTub |
| Programe de spălare | Bumbac |
| Numărul de programe de spălare | 15 |
| Adâncime | 46.5 cm |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa A |