- -20,45 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Destinate pentru | Baie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 6.5 Kg |
| Viteza de rotație | 1000 rpm |
| Deschiderea trapei | Stânga |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 80 dB |
| Subţire | DA |
| Clasa energetică | Clasa energetica E din gama A pana la G |
| Eficiența centrifugării | Clasa D |
| Consumul anual de energie | 74 kWh |
| Funcții | Preempt |
| Funcții de protecție | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Programe de spălare | Delicat |
| Numărul de programe de spălare | 23 |
| Durată program rapid | 15 min |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Greutate | 54 Kg |