- -25,56 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Правостоящи съдомиялни |
|
| Culoare | Alb |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Numărul de programe | 4 |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Electronic |
| Capacitate | 12 seturi |
| Funcții | Start intarziat, Incarcare la jumatate |
| Tipul programului | Economic, Rapid, Intens, Normal |
| Start intarziat | 3 h, 9 h, 6 h |
| Durata programului ECO | 3 h, 50 min |
| Clasa energetică | E |
| Nivel de zgomot | 49 dB |
| Consumul anual de energie | 92 kWh |
| Consum de apă/ciclu | 11 l |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 84.5 cm |
| Lăţime | 59.8 cm |
| Adâncime | 60 cm |