- -33,23 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Правостоящи съдомиялни |
|
| Garanție | 5 ani |
| Culoare | Alb |
| Putere | 1800 W |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Numărul de programe | 7 |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Subţire | Nu |
| Capacitate | 10 seturi |
| Funcții | Indicator , Start intarziat, Protecția de la alergare, Cos superior ajustabil, Incarcare la jumatate, Indicator de timp, Blocarea copiilor, Uscare |
| Tipul programului | Economic, Rapid, Intens, Delicat |
| Start intarziat | 24 h, 1 h |
| Clasa energetică | E |
| Nivel de zgomot | 47 dB |
| Consum de energie/ciclu | 0,755 kWh |
| Consum de apă/ciclu | 9 l |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 84.5 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 44.8 cm |
| Greutate | 38 Kg |
| Lungimea furtunului | 150 cm, 160 cm |