(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Месомелачки |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic, Metal |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru minut, Accesoriu pentru suc de roșii, Accesoriu pentru presare, Accesoriu de măcinare |
| Numar de site | 3 |
| Putere | 1800 W |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Capacitatea de maruntire | 1 kg/min. |
| Lungime cablu | 1 m |
| Greutate | 4.165 Kg |