- -25,56 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Месомелачки |
|
| Culoare | Negru, Inox |
| Material | Metal |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Accesorii cu cârnați |
| Putere | 1200 W |
| Nivel zgomot | 77 dB |
| Trepte de viteza | 1 |
| Material lame | Oțel inoxidabil, Metal |
| Inaltime | 37.5 cm |
| Latime | 17 cm |
| Lungime | 32.5 cm |
| Garanție | 24 luni |