- -7,67 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Мини хладилници |
|
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Volumul net al congelatorului | 4 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Frigider cu volum net | 4 l |
| Numărul de rafturi frigider | 1 |
| Sistem de răcire | Static |
| Putere | 42 W |
| Tensiunea de alimentare | 230 V |
| Culoare | Portocaliu |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 4 l |
| Deschizând ușa | Dreapta |
| Înălţime | 26.5 cm |
| Lăţime | 17.4 cm |
| Adâncime | 24.7 |
| Garanție | 24 месеца |