- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Мини хладилници |
|
| Funcții | Обратима врата |
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Frigider cu volum net | 41 l |
| Clasa de climă | ST |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 41 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 51.5 cm |
| Lăţime | 44 cm |
| Adâncime | 47.5 cm |
| Greutate | 14 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 60 luni |