- -97,15 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 3200 W |
| Trepte de viteza | 11 |
| Inaltime | 36.5 cm |
| Latime | 22 cm |
| Lungime | 37.5 cm |
| Culoare | Inox, Negru |
| Material bol | Inox |
| Functii | Amestecare, Spargere, Frământare |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Планетарен |
| Capacitate bol | 5.5 l |
| Garanție | 24 luni |