- -49,72 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 2400 W |
| Trepte de viteza | 7 |
| Inaltime | 38.5 cm |
| Latime | 28.5 cm |
| Lungime | 42.5 cm |
| Culoare | Alb, Verde |
| Material bol | Inox |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Планетарен |
| Caracteristici cheie | Sistem anti-alunecare, Puls |
| Capacitate bol | 5.5 l |
| Garanție | 24 luni |