- Stoc epuizat

Mixer planetar fiabil, multifuncțional, cu cap pliabil
- Putere: 300 W
- Bol din oțel inoxidabil cu o capacitate de 4,8 litri
- Motor silențios și puternic
- Viteza maximă de rotație: 220/min
- Viteza minimă de rotație: 58/min
- Lungimea cablului de alimentare: 1,45 m
- 10 viteze
Caracteristici: Frământare, Amestecare
- Construcție din metal turnat și oțel inoxidabil lustruit
- Sistem de siguranță
- Sistem de acționare directă - eficiență cu până la 16% mai mare, cu un consum redus de energie
- Tampon antiderapant pentru o funcționare sigură
- Amestecare planetară rapidă și completă
- Deschidere universală pentru accesorii suplimentare
- Întreținere ușoară
- Sigur pentru mașina de spălat vase
- Tensiune: 220-240 V / 50-60 Hz
- Dimensiuni (înălțime x lungime x lățime): 36 x 24 x 37 cm
- Design simplu și elegant
- Greutate: 10,6 kg
- Culoare: Roșu
Inclus:
1 x Mixer cu bol
1 x Bătător plat
1 x Tel din oțel inoxidabil
1 x Cârlig pentru aluat din aluminiu cu acoperire antiaderentă
1 x Bol cu un volum de 4,8 litri cu mâner ergonomic
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 300 W |
| Trepte de viteza | 10 |
| Inaltime | 36 cm |
| Latime | 24 cm |
| Lungime | 37 cm |
| Culoare | Rosu |
| Material bol | Inox |
| Functii | Amestecare, Frământare |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Планетарен |
| Caracteristici cheie | Spălarea în mașina de spălat vase, Sistem anti-alunecare, Puls, Sistem de siguranță |
| Capacitate bol | 4.8 l |
| Garanție | 60 luni |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |