- -281,26 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 300 W |
| Trepte de viteza | 10 |
| Inaltime | 36 cm |
| Latime | 27 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Lungime cablu | 1.06 m |
| Culoare | Roz |
| Material bol | Inox |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Mixer cu un castron |
| Caracteristici cheie | Spălarea în mașina de spălat vase, Sistem anti-alunecare |
| Capacitate bol | 4.8 l |
| Garanție | 60 luni |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |