- -127,53 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 300 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Trepte de viteza | 10 |
| Inaltime | 34.3 cm |
| Latime | 29.2 cm |
| Lungime | 35.6 cm |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Greutate | 10.5 Kg |
| Culoare | Maro, Verde inchis |
| Material bol | Nucul |
| Functii | Amestecare, Frământare |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Планетарен |
| Caracteristici cheie | Spălarea în mașina de spălat vase, Sistem anti-alunecare, Variabil, Protecție împotriva supraîncălzirii, Sistem de siguranță |
| Capacitate bol | 4.7 l |
| Garanție | 60 luni |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |