- -150,90 €
- Produs nou

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 3500 W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Trepte de viteza | 12 |
| Inaltime | 42 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Culoare | Inox |
| Material bol | Inox |
| Functii | Amestecare, Spargere, Frământare |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Планетарен |
| Caracteristici cheie | Sistem anti-alunecare, Variabil, Puls, Protecție împotriva supraîncălzirii, Temporizator |
| Garanție | 24 luni |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |