- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Парочистачки |
|
| Culoare | Galben |
| Utilizat pentru | Parchet, Faianta, Windows, Tapiţerie |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aparat curatare cu aburi |
| Lungime cablu | 2.8 m |
| Greutate | 1.8 Kg |
| Capacitate rezervor detergent (l) | 0.35 l |
| Putere | 1050 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Tip alimentare | Reţea |
| Presiune abur | 3 bar |
| Debit de abur (g/min) | 28 |