- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Парочистачки |
|
| Culoare | Alb, Negru |
| Tip produs | Aparat curatare cu aburi |
| Inaltime | 26 cm |
| Lungime | 25.4 cm |
| Adancime | 38 cm |
| Putere | 1900 W |
| Capacitate rezervor apa | 1 l |
| Timp de incalzire | 30 s |
| Presiune abur | 3.5 bar |
| Garanție | 24 luni |