
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Controlul temperaturii, Prelucrarea presiunii |
| Capacitate | 6 l |
| Numar programe | 7 |
| Utilizare | Intern |
| Inaltime | 43 cm |
| Latime | 32 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Lungime cablu | 0.5 m |
| Greutate | 11 Kg |
| Putere | 1460 W |
| Interval temperatura | 25 - 200C |
| Garanție | 24 luni |
| Culoare | Negru |
| Tip | Dispozitiv de gătit lent |