
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Numar programe | 28 |
| Material recipient | Oțel inoxidabil |
| Inaltime | 32.5 cm |
| Latime | 33.1 cm |
| Lungime | 32.2 cm |
| Putere | 1200 W |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Garanție | 24 месеца |
| Tip | Dispozitiv de gătit lent, Presurizat, Vid |