- -10,11 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Material carcasa | Oţel, Aluminiu, Țesătură |
| Culoare | Albastru, Negru |
| Functii | Conservarea căldurii, Temporizator, Oprirea automată, Protecție împotriva supraîncălzirii, Prelucrarea presiunii |
| Capacitate | 8 l |
| Numar programe | 8 |
| Utilizare | Intern |
| Tip programe | Supă, Aburi, Orez, Tocană, Peşte, Rhizoto |
| Material recipient | Aluminiu |
| Inaltime | 28 cm |
| Latime | 42 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Greutate | 6 Kg |
| Putere | 1200 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Interval temperatura | 40 - 230°C |
| Garanție | 24 месеца |
| Tip | Dispozitiv de gătit lent, Presurizat, Vid |