- -5,62 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тенджери |
|
| Culoare | Argint |
| Tip produs | Oală |
| Tip | Cu capacul |
| Capacitate | 7.2 l |
| Sursa de caldura | Gaz, Electric, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Inaltime | 19 cm |
| Diametru | 22 cm |
| Material maner | Oţel |
| Material | Inox, Oţel |
| Material interior | Inox |
| Material capac | Sticlă |
| Lăţime | 22 cm |