- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тенджери |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Oală |
| Tip | Cu capacul |
| Capacitate | 4.2 l |
| Sursa de caldura | Gaz, Electric, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Instructiuni de folosire | Spalat pe maini |
| Inaltime | 10.5 cm |
| Diametru | 24 cm |
| Grosime | 2 mm |
| Material | Aluminiu |
| Material interior | Marmură |
| Material capac | Sticlă |