- -9,71 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тенджери |
|
| Culoare | Inox |
| Tip produs | Oală |
| Tip | Cu capacul |
| Capacitate | 15 l |
| Sursa de caldura | Gaz, Electric, Ceramica din sticla, Inducţie |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Inaltime | 23 cm |
| Diametru | 28 cm |
| Grosime | 3 mm |
| Material maner | Inox |
| Material | Inox |
| Material interior | Inox |
| Material capac | Sticlă rezistentă la termo |