- -10,23 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тенджери |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Oală |
| Tip | Cu capacul |
| Capacitate | 2.8 l |
| Sursa de caldura | Gaz, Electric, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen, Cuptor |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Inaltime | 9 cm |
| Diametru | 20 cm |
| Material maner | Aluminiu |
| Material | Aluminiu, Marmură, Sticlă |
| Material interior | Marmură |
| Material capac | Sticlă |
| Lăţime | 20 cm |