- -9,71 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тенджери |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Oală |
| Tip | Cu capacul |
| Capacitate | 3.7 l |
| Sursa de caldura | Gaz, Electric, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen, Cuptor |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Inaltime | 9.5 cm |
| Diametru | 22 cm |
| Material maner | Aluminiu |
| Material | Aluminiu, Marmură, Sticlă |
| Material interior | Marmură |
| Material capac | Sticlă |
| Lăţime | 22 cm |