
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тенджери |
|
| Culoare | Inox |
| Tip produs | Oală înaltă |
| Tip | Cu capacul |
| Capacitate | 19.2 l |
| Sursa de caldura | Gaz, Electric, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Inaltime | 24 cm |
| Diametru | 32 cm |
| Grosime | 0.6 mm |
| Material maner | Inox |
| Material | Inox |
| Material interior | Inox |
| Material capac | Sticlă |