- -102,30 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Преси за коса |
|
| Material invelis | Capacul de miere |
| Culoare | Cupru, Argint |
| Tehnologie | LCD |
| Functii | Frânare automată, Ionizare, Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Trepte temperatura | 6 |
| Set | Nu |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat, Par umed |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 4.1 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Greutate | 0.935 Kg |
| Putere | 1600 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Temperatura maxima | 140°C |
| Garanție | 24 luni |