- -5,11 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Преси за коса |
|
| Material invelis | Ceramică, Turmaline |
| Culoare | Bordeaux |
| Functii | Controlul temperaturii, Cablu rotativ, Frânare automată, Ionizare, Ecran digital, Plăci mobile |
| Trepte temperatura | 10 |
| Set | Nu |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 3.5 cm |
| Lungime | 3.2 cm |
| Lungime placi | 9.5 cm |
| Latime placi | 2.5 cm |
| Putere | 48 W |
| Lungime cablu | 2.5 m |
| Temperatura maxima | 230 C |
| Timp maxim de incalzire | 30 sec |
| Garanție | 24 luni |