- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Преси за коса |
|
| Material invelis | Titan |
| Culoare | Negru |
| Functii | Frânare automată, Ionizare, Ecran digital |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 32 mm |
| Lungime | 311 mm |
| Putere | 2 ani |
| Lungime cablu | 1.8 m |