- -25,56 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Котлони |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Sticlă, Metal |
| Functii | Picioare anti-alunecare |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip plita | Gaz |
| Pozitionare panou comanda | Față |
| Numar arzatoare | 2 |
| Numar zone gatire | 2 |
| Inaltime | 9 cm |
| Latime | 71 cm |
| Adancime | 37 cm |