- -7,46 €
![]()
Aragaz cu 1 arzator și capac Rosberg R51454D1
- Putere: 2,2 kWh
- Acoperire din oțel carbon
- Arzător din aluminiu turnat cu capac emailat
- Tigaie metalică pentru grătar
- Flacără mai bună și gătire mai rapidă
- Economică și puternică
- Ușor de utilizat
- Tip de gaz: butan, propan și amestecurile lor
- Presiune: 30 mbar
- Racordare: butelie
- Aparatul este conceput pentru a fi utilizat într-un loc deschis și ventilat
- Culoare: negru
- Garanție: 24 de luni
Asigurați-vă că ați citit instrucțiunile înainte de a utiliza aparatul!
AVERTISMENT: Unele piese pot fi fierbinți! Depozitați și utilizați departe de copii
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Котлони |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Steelul emailat, Oţel |
| Putere | 2.2 kWh, 2.2 kWh |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip plita | Gaz |
| Pozitionare panou comanda | Față |
| Numar arzatoare | 1 |
| Numar zone gatire | 1 |
| Tip arzator | Gaze cu gaz |
| Inaltime | 6 cm |
| Latime | 27 cm, 27 cm |
| Adancime | 27 cm, 27 cm |
| Culoare | Negru |
| Garanție | 24 luni, 24 luni |