- -7,46 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Котлони |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Steelul emailat, Oţel |
| Putere | 2.2 kWh |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip plita | Gaz |
| Pozitionare panou comanda | Față |
| Numar arzatoare | 1 |
| Numar zone gatire | 1 |
| Inaltime | 6 cm |
| Latime | 27 cm |
| Adancime | 27 cm |
| Culoare | Negru |
| Garanție | 24 luni |