- -17,09 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Котлони |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Steelul emailat, Oţel |
| Putere | 2.2 kWh |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip plita | Gaz |
| Pozitionare panou comanda | Față |
| Numar arzatoare | 3 |
| Numar zone gatire | 3 |
| Arzator mare | 2 |
| Arzator mic | 1 |
| Tip arzator | Gaze cu gaz |
| Inaltime | 9 cm |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 33 cm |
| Garanție | 24 luni |